GW CSSRM2.CM-M5M6-XX33-K2L2-700-R18-XX
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
230lm (220lm ~ 240lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
117 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V