LUW CEUN.CE-5L7L-IN-8E8F-350-R18-Z-AL
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSLON WHITE COMPACT SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
700mA
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
136lm (112lm ~ 159lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
131 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
0605 (1613 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
2-SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.97V