LUW CEUN.CE-7K5L-HN-8E8G-350-R18-ZI-A
Part No
Current - Max :
700mA
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
108lm (90lm ~ 125lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
104 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.97V