GW CSSRM3.PM-N6N8-XX53-K2L1-700-R33-XX
Part No
Description
LED OSLON SQUARE
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
345lm (330lm ~ 360lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
176 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V