GW CSSRM3.PM-M9N3-XX510-K2L2-700-R33-XX
Part No
Description
LED OSLON SQUARE
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
285lm (260lm ~ 310lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
143 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V