GW CSSRM2.EM-M9MF-XX55-K2L1-700-R18-S-LM
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
270lm (260lm ~ 280lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
138 lm/W
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V