GW CSSRM2.PM-N2N4-XX57-K2L2-700-R18-XX
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
305lm (290lm ~ 320lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
153 lm/W
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V