GW CSSRM2.EM-M8M9-XX57-K2L1-700-R18-S-LM
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
260lm (250lm ~ 270lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
133 lm/W
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V