GW CSSRM3.EM-N1N5-XX37-1-700-R33-IL
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
305lm (280lm ~ 330lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
143 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V