GW CSSRM3.PM-N7P1-XX52-K2L1-700-L-S-ACU
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
360lm (340lm ~ 380lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
184 lm/W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V