GW CS8PM1.EM-LPLR-3A73B7-1-350-R18-XX
Part No
Description
OSLON
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.3A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
126lm (112lm ~ 140lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
126 lm/W
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V