GW CSSRM3.PM-M9N1-XX510-K2L1-700-R33-ZT
Part No
Description
LED
CCT (K) :
2200K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
275lm (260lm ~ 290lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
140 lm/W
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V