GW CS8PM1.PM-LRLT-XX53-1-350-R18-MC
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
OSLON
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.3A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
147lm (130lm ~ 164lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
147 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Viewing Angle :
80°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V