GW CSSRM2.CM-M3M5-XX57-K2L2-700-S-XX-S7S
Part No
Description
OSLON
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
215lm (200lm ~ 230lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
108 lm/W
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V