GW CSHPM1.PM-LRLT-A5D5-1-350-R18-XX
Part No
Description
OSLON
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.3A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
147lm (130lm ~ 164lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
147 lm/W
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V