GW CSSRM3.PM-N1N3-XX58-K2L1-700-R33-ZT
Part No
Description
LED
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
295lm (280lm ~ 310lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
151 lm/W
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V