AMEL30-5S277HAVZ
Part No
AMEL30-5S277HAVZ
Description
3W DC/DC Converter
Stock
161
Current - Output (Max) :
6A
Efficiency :
86%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Power (Watts) :
30 W
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
5V