LS10-13B09R3P
Part No
LS10-13B09R3P
Approval Agency :
CB, CE, cURus, UKCA, UL
Current - Output (Max) :
1.1A
Efficiency :
80%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Power (Watts) :
10 W
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 90 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
9V