AMEL2-12S277NZ
Part No
AMEL2-12S277NZ
Description
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Stock
5
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Current - Output (Max) :
167mA
Efficiency :
76%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
4-DIP Module
Power (Watts) :
2 W
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC
Voltage - Output 1 :
12V