44ATM120T-P240
Part No
44ATM120T-P240
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Stock
39
Current - Output (Max) :
5A
No Load Power Consumption :
210mW (Max)
Operating Temperature :
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
120 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
24V