HBGC-300-H-AB
Part No
HBGC-300-H-AB
Description
300W CONSTANT POWER MODE LED DRI
Stock
41
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus
Current - Output (Max) :
5.6A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
92.5%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
302 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
29 ~ 58V