HBGC-300-L-A
Part No
HBGC-300-L-A
Description
300W CONSTANT POWER MODE LED DRI
Stock
7
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus
Current - Output (Max) :
1.4A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
94.5%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
302 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
116 ~ 232V