APC-35-350
Part No
APC-35-350
Description
LED DRVR CC AC/DC 28-100V 350MA
Stock
74
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
Efficiency :
84%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
35 W
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
28 ~ 100V