APC-35-1050
Part No
APC-35-1050
Description
LED DRVR CC AC/DC 11-33V 1.05A
Stock
47
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
1.05A
Dimming :
Efficiency :
84%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
35 W
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
11 ~ 33V