LPF-25D-24
Part No
LPF-25D-24
Description
LED DRVR CC AC/DC 13.2-24V 1.05A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE
Current - Output (Max) :
1.05A
Efficiency :
85.5%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
25 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
13.2 ~ 24V