ESS020W-0500-34
Part No
ESS020W-0500-34
Description
120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
500mA
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
17 W
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
120VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
24 ~ 34V