LED30W-12
Part No
LED30W-12
Description
LED DRIVER CV AC/DC 12V 2.5A
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
2.5A
Dimming :
Efficiency :
84%
Operating Temperature :
-30°C ~ 60°C
Power (Watts) :
30 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Type :
Constant Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
12V
Datasheets
LED30W-12
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V