LPF-25D-12
Part No
LPF-25D-12
Description
LED DRVR CC AC/DC 6.6-12V 2.1A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE
Current - Output (Max) :
2.1A
Efficiency :
84%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
25 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
6.6 ~ 12V