LPF-90D-54
Part No
LPF-90D-54
Description
LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.67A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, PSE, TUV, UR
Current - Output (Max) :
1.67A
Efficiency :
90.5%
Features :
OCP, OTP, OVP
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
90 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
32.4 ~ 54V