LED75W-036-C2100
Part No
LED75W-036-C2100
Description
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 2.1A
Approval Agency :
CE, CSA, cULus, EN
Current - Output (Max) :
2.1A
Dimming :
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
75 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
12 ~ 36V
Datasheets
LED75W-036-C2100
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V