LED90W-128-C0700
Part No
LED90W-128-C0700
Description
LED DRIVR CC AC/DC 42-128V 700MA
Approval Agency :
CE, CSA, cULus, EN
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Power (Watts) :
90 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
42 ~ 128V
Datasheets
LED90W-128-C0700
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V