LED75W-030-C2500
Part No
LED75W-030-C2500
Description
LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 2.5A
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
2.5A
Dimming :
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
75 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
10 ~ 30V
Datasheets
LED75W-030-C2500
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V