LED75W-064-C1200-D
Part No
LED75W-064-C1200-D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 21-64V 1.2A
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
1.2A
Dimming :
Analog
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
75 W
Ratings :
IP66
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
21 ~ 64V
Datasheets
LED75W-064-C1200-D
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V