LED75WT5-214-C0350-D
Part No
LED75WT5-214-C0350-D
Description
LED DRVR CC AC/DC 107-214V 350MA
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
Analog
Efficiency :
90%
Power (Watts) :
75 W
Ratings :
IP20
Standard Number :
Termination Style :
Terminal Block
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
107 ~ 214V
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V