LED75WT5-108-C0700-D
Part No
LED75WT5-108-C0700-D
Description
LED DRIVR CC AC/DC 54-108V 700MA
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Analog
Efficiency :
89%
Power (Watts) :
75 W
Ratings :
IP20
Standard Number :
Termination Style :
Terminal Block
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
54 ~ 108V
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V