SBT12GHPC
Part No
SBT12GHPC
Description
BUZZER PIEZO 44.45MM TH
Stock
8
Current - Supply :
25mA
Duration :
Repeating every 2.5 Sec
Frequency :
150Hz ~ 4kHz
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL) :
85dB @ 9V, 10cm
Termination :
PC Pins
Voltage - Rated :
Voltage Range :
9 ~ 12V