SCE028XD3DB1S
Part No
SCE028XD3DB1S
Description
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Stock
6
Current - Supply :
40mA
Duration :
10 PPS
Frequency :
2.9kHz
Ingress Protection :
Input Type :
DC
Operating Mode :
Single Tone, Pulse, Fast
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL) :
95dB @ 16V, 61cm
Voltage Range :
16 ~ 28V