FRC0805F4320TS
Part No
FRC0805F4320TS
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
432 Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%