EXB-D10C562J
Part No
EXB-D10C562J
Description
RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 1206
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
50mW
Resistance (Ohms) :
5.6k
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%