EXB-N8V434JX
Part No
EXB-N8V434JX
Description
RES ARRAY 4 RES 430K OHM 0804
Circuit Type :
Isolated
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0804, Concave, Long Side Terminals
Power Per Element :
31mW
Resistance (Ohms) :
430k
Supplier Device Package :
0804
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%