EXB-24V824JX
Part No
EXB-24V824JX
Description
RES ARRAY 2 RES 820K OHM 0404
Applications :
Automotive AEC-Q200
Circuit Type :
Isolated
Number of Pins :
4
Number of Resistors :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0404 (1010 Metric), Convex
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
820k
Supplier Device Package :
0404
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%