MPMA10015002AT1
Part No
MPMA10015002AT1
Stock
393
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power Per Element :
100mW
Resistance (Ohms) :
1k, 50k
Resistor Matching Ratio :
±0.05%
Resistor-Ratio-Drift :
±2ppm/°C
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%