YC122-JR-07430KL
Part No
YC122-JR-07430KL
Manufacturer
YAGEO
Description
RES ARRAY 2 RES 430K OHM 0404
Manufacturer :
YAGEO
Product Category :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
Automotive AEC-Q200, DDRAM, SDRAM
Circuit Type :
Isolated
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
4
Number of Resistors :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0404 (1010 Metric), Convex
Power Per Element :
62.5mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
430k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%