RAVF164DJT820K
Part No
RAVF164DJT820K
Description
RES ARRAY 4 RES 820K OHM 1206
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
100mW
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%