RAVF104DJT820K
Part No
RAVF104DJT820K
Manufacturer
Stackpole Electronics, Inc.
Description
RES ARRAY 4 RES 820K OHM 0804
Manufacturer :
Stackpole Electronics, Inc.
Product Category :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
Automotive AEC-Q200
Circuit Type :
Isolated
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0804, Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
62.5mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
820k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%