AF164-FR-075K11L
Part No
AF164-FR-075K11L
Description
RES ARRAY 4 RES 5.11K OHM 1206
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
5.11k
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±1%