4416P-1-220
Part No
4416P-1-220
Description
RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
160mW
Resistance (Ohms) :
22
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
50ppm/°C
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±1Ohm