752083220GPTR13
Part No
752083220GPTR13
Description
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 8SRT
Circuit Type :
Isolated
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
160mW
Resistance (Ohms) :
22
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±2%