752081222GPTR13
Part No
752081222GPTR13
Description
RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SRT
Circuit Type :
Bussed
Number of Resistors :
7
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
80mW
Resistance (Ohms) :
2.2k
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±2%