752123332GPTR13
Part No
752123332GPTR13
Manufacturer
CTS Corporation
Description
RES ARRAY 6 RES 3.3K OHM 12SRT
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
Circuit Type :
Isolated
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
12
Number of Resistors :
6
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
12-SRT
Power Per Element :
160mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
3.3k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±2%